101089463 | IFL 2-250-01

Описание
Информация для заказа
Ordering details | |
|---|---|
| Product type description | IFL 2-250-01 |
| Article number | 101089463 |
| EAN Code | 4030661060217 |
| eCl@ss | 27-27-01-01 |
Approval | |
| Approval | CCC |
Global Properties | |
| Permanent light | IFL - 250 |
| Standards | IEC/EN 60947-5-2; DIN VDE 0660-208 |
Compliance with the Directives (Y/N) ![]() | Yes |
| Operating resource protection class | Protection class 2 |
| Materials | |
| - Material of the housings | Plastic |
| - Material of the cable mantle | PVC |
| - Material of the active surface | Plastic |
| Housing construction form | Block |
| Weight | 85 |
Mechanical data | |
| Design of electrical connection | Cable H03VV-F |
| Cable length | 2 |
| Conductor with strain relief | No |
| Conductors | 2 x 0,5 |
| mechanical installation conditions | flush |
| Switch distance Sn | 2 mm |
| Reduction factor 1 met (Y/N) | No |
| Protection circuit | inductive interference protection |
| Pressure resistant (Y/N) | No |
Ambient conditions | |
| Ambient temperature | |
| - Min. environmental temperature | −25 |
| - Max. environmental temperature | +70 |
| Protection class | IP67 to IEC/EN 60529 |
Electrical data | |
| Design of control element | Opener (NC) |
| Number of wire | 2 |
| Voltage type | AC, alternating current |
| Supply voltage UB | |
| - Min. supply voltage | 15 |
| - Max. supply voltage | 250 |
| Rated supply frequency | 45 … 65 |
| Switch frequency | approx. 10 HZ |
| Voltage drop Ud | approx. 3.5 V (250 V / 200 mA) |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4 kV |
| Residual current Ir | 1 mA |
| Minimum operating current Im | 8 mA |
| Operating current Ie | 200 mA |
Outputs | |
| Design of control output | Two-wire |
LED switching conditions display | |
| LED switching conditions display (Y/N) | Yes |
| - yellow LED | |
ATEX | |
| Explosion protection categories for gases | None |
| Explosion protected category for dusts | None |
Dimensions | |
| Dimensions of the sensor | |
- Цена: Цену уточняйте
Информация для покупателя
ООО «ФилФар Технолоджи»
220036, г. Минск, ул. Западная, д.13, к.519
Дата регистрации в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 18.03.2015
Номер в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 220993, Республика Беларусь
УНП: 192123248
Регистрационный орган: Минский горисполком
Дата регистрации компании: 18.09.2013
Ссылка на свидетельство/лицензию
Режим работы:
| День | Время работы |
|---|---|
| Понедельник | 09:00-17:00 |
| Вторник | 09:00-17:00 |
| Среда | 09:00-17:00 |
| Четверг | 09:00-17:00 |
| Пятница | 09:00-17:00 |
| Суббота | Выходной |
| Воскресенье | Выходной |

Ordering details
CCC