SWT20

Описание
Информация для заказа
Ordering details | |
|---|---|
| Product type description | SWT20 |
| Article number | SWT20 |
| EAN Code | |
| notice | Can only be ordered in conjunction with the "BDF" operating panel |
| eCl@ss | |
Global Properties | |
| Permanent light | Schlüssel - Wahltaster SW20 |
| Versions | Key |
| Materials | |
| - Material of the contacts | Ag-Ni 10, 0,2 µm gold flashed |
| - Material of the operators | Plastic |
| Color | |
| - Colour of the operating element | anthracite |
| Position control panel | Position 2, 3 |
Mechanical data | |
| Mechanical life | 1.000.000 operations |
| Switching frequency | 1200 |
| Actuating force | 8 N |
| Actuating stroke | 3 |
| restistance to shock | 100 g / 6 ms |
| resistant to vibration | 20 g, 10 … 200 HZ |
| Bounce duration | < 2="" ms="" at="" 100="" mm/s="" actuating=""> |
| Touch position | right |
| automatic return to the zero position | Yes |
| Latching position | None |
| Positive break force | 1 / Contact |
Ambient conditions | |
| Protection class | |
| Switching element protection class | IP65 |
Electrical data | |
| Design of control element | 1 Normally open contact (NO) |
| Rated insulation voltage Ui | 60 V |
| Rated operating voltage Ue | |
| - Max. Rated operating voltage | 24 |
| Thermal test current Ithe | 2.5 A |
| Utilisation category | AC-15: 24 V / 2 A, DC-13: 24 V / 1 A |
| Max. fuse rating | 2.5 A |
| Switching of low voltages | 1 mA / 5 V |
По вопросу интересующей Вас продукции, пожалуйста, свяжитесь с нами:
8 (029) 555-8-000 | |
8 (044) 555-8-000 | |
8 (017) 255-8-000 |
Или отправьте нам запрос на e-mail: zapros@filfar.by
- Цена: Цену уточняйте
Информация для покупателя
ООО «ФилФар Технолоджи»
220036, г. Минск, ул. Западная, д.13, к.519
Дата регистрации в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 18.03.2015
Номер в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 220993, Республика Беларусь
УНП: 192123248
Регистрационный орган: Минский горисполком
Дата регистрации компании: 18.09.2013
Ссылка на свидетельство/лицензию
Режим работы:
| День | Время работы |
|---|---|
| Понедельник | 09:00-17:00 |
| Вторник | 09:00-17:00 |
| Среда | 09:00-17:00 |
| Четверг | 09:00-17:00 |
| Пятница | 09:00-17:00 |
| Суббота | Выходной |
| Воскресенье | Выходной |

Ordering details


