112395 | Y-VERTEILER M12 MIT 1M KABEL

Описание
Информация для заказа
Mechanical values and environment | |
|---|---|
| Sheath material | PVC |
| Cable length | |
| Approx. | 1 m |
| Sheath color | Black |
| Bending radius | 12 x cable diameter |
| Connection 1 | |
| Degree of protection | IP 67 In the inserted state |
| Connection | Plug connector M12 |
| Connection type | Socket |
| Number of pins | 8 |
| Plug lock | Screw terminal |
| Plug housing material | TPU, self-extinguishing |
| Connection 2 | |
| Degree of protection | IP 67 In the inserted state |
| Connection | Plug connector M12 |
| Connection type | Plug |
| Cable outlet | straight |
| Number of pins | 5 |
| Plug lock | Screw terminal |
| Plug housing material | TPU, self-extinguishing |
| Connection 3 | |
| Degree of protection | IP 67 In the inserted state |
| Connection | Plug connector M12 |
| Connection type | Socket |
| Cable outlet | straight |
| Number of pins | 5 |
| Plug lock | Screw terminal |
| Plug housing material | TPU, self-extinguishing |
Electrical connection ratings | |
| Rated voltage | 30 V |
| Nominal current | |
| At 40°C | 2 A |
| Rated voltage | 36 V |
| Rated insulation voltage Ui | 300 V |
| Test voltage | |
| 1,5 kV Pin housing | |
| 0,5 kV Pin-pin | |
| Connection 1 | |
| Degree of contamination (external, according to EN 60947-1) | 3 |
| Connection 2 | |
| Degree of contamination (external, according to EN 60947-1) | 3 |
| Connection 3 | |
| Degree of contamination (external, according to EN 60947-1) | 3 |
По вопросу интересующей Вас продукции, пожалуйста, свяжитесь с нами:
8 (029) 555-8-000 | |
8 (044) 555-8-000 | |
8 (017) 255-8-000 |
Или отправьте нам запрос на e-mail: zapros@filfar.by
- Цена: Цену уточняйте
Информация для покупателя
ООО «ФилФар Технолоджи»
220036, г. Минск, ул. Западная, д.13, к.519
Дата регистрации в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 18.03.2015
Номер в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 220993, Республика Беларусь
УНП: 192123248
Регистрационный орган: Минский горисполком
Дата регистрации компании: 18.09.2013
Ссылка на свидетельство/лицензию
Режим работы:
| День | Время работы |
|---|---|
| Понедельник | 09:00-17:00 |
| Вторник | 09:00-17:00 |
| Среда | 09:00-17:00 |
| Четверг | 09:00-17:00 |
| Пятница | 09:00-17:00 |
| Суббота | Выходной |
| Воскресенье | Выходной |


Mechanical values and environment


