N 155

Описание
Информация для заказа
electrical ratings | |
|---|---|
| Voltage supply | 24 VDC ±10 % |
| Current consumption | ≤30 mA |
| Display | LCD, 7-segment display, 2-lines, backlit |
| Display range | -9999...+99999 |
| LED operating status | -9999...+99999Green: actual value = set value accepted Red: actual value ≠ set value |
| Interface | RS485 (ASCII protocol) |
| Data memory | >10 years in EEPROM |
| Programmable parameters | >10 years in EEPROMMeasuring unit mm/inch Direction arrows Decimal point |
| Standard DIN EN 61010‑1 | >10 years in EEPROMMeasuring unit mm/inch Direction arrows Decimal pointProtection class II Overvoltage category II Pollution degree 2 |
| Emitted interference | DIN EN 61000-6-3 |
| Interference immunity | DIN EN 61000-6-2 |
| Approval | UL approval / E63076 |
mechanical design | |
| Protection DIN EN 60529 | IP 54 |
| Operating temperature | -10...+50 °C |
| Storage temperature | -20...+70 °C |
| Relative humidity | 80 % non-condensing |
| Connection | 80 % non-condensing- Male/female connector M8, 4-pin - Cable output (30/15 cm) with male/female connector M8, 4-pin - Cable output (30/15 cm) with male/female connector M16, 5-pin |
| Operation / keypad | Membrane with one softkey (handshake) |
| Housing type | Surface mount housing with mounting plate |
| Dimensions | 37 x 75 x 29 mm |
| Mounting type | Mount onto plate |
| Weight approx. | 60 g |
| Material | Polyamide black, UL 94V-0 |
По вопросу интересующей Вас продукции, пожалуйста, свяжитесь с нами:
8 (029) 555-8-000 | |
8 (044) 555-8-000 | |
8 (017) 255-8-000 |
Или отправьте нам запрос на e-mail: zapros@filfar.by
- Цена: Цену уточняйте
Информация для покупателя
ООО «ФилФар Технолоджи»
220036, г. Минск, ул. Западная, д.13, к.519
Дата регистрации в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 18.03.2015
Номер в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 220993, Республика Беларусь
УНП: 192123248
Регистрационный орган: Минский горисполком
Дата регистрации компании: 18.09.2013
Ссылка на свидетельство/лицензию
Режим работы:
| День | Время работы |
|---|---|
| Понедельник | 09:00-17:00 |
| Вторник | 09:00-17:00 |
| Среда | 09:00-17:00 |
| Четверг | 09:00-17:00 |
| Пятница | 09:00-17:00 |
| Суббота | Выходной |
| Воскресенье | Выходной |


electrical ratings


