OF210120

Описание
Информация для заказа
Mechanical features | |
|---|---|
| Housing material | PBTP |
| Housing design | Cuboid |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
| Sensor width | 15mm |
| Sensor length | 40mm |
| Ambient temperature | -5 - 55°C |
| Material of optical surface | Glass |
| Number of colors | 3 |
| Sensor height | 50mm |
Electrical features | |
| Voltage type | DC |
| Number of pins | 5 |
| With time function | yes |
| Type of electrical connection | Connector M12 |
| Type of switching function | Normally open contact (NO) |
| Equipment protection class | Protection class 3 |
| Setting procedure | Teach-In |
| Sensing range | 30 - 40mm |
| Reverse polarity protection | yes |
| Max. output current | 200mA |
| Number of switching outputs | 3 |
| Switching frequency | 4000Hz |
| Type of switching output | PNP |
| Rated control supply voltage Us at DC | 10 - 30V |
| Operating voltage | 10 - 30V |
| No-load current | 180mA |
| Number of LEDs | 3 |
| EMC test in acc. with | DIN EN 60947-5-2 |
Optical features | |
| Measuring method for color detection | Active tristimulus method |
| Light spot | 12.57mm² |
| Light spot diameter | 4mm |
| Light source | White light |
| Nominal sensing range | 35mm |
| Light focus distance | 35 |
По вопросу интересующей Вас продукции, пожалуйста, свяжитесь с нами:
8 (029) 555-8-000 | |
8 (044) 555-8-000 | |
8 (017) 255-8-000 |
Или отправьте нам запрос на e-mail: zapros@filfar.by
- Цена: Цену уточняйте
Информация для покупателя
ООО «ФилФар Технолоджи»
220036, г. Минск, ул. Западная, д.13, к.519
Дата регистрации в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 18.03.2015
Номер в Торговом реестре/Реестре бытовых услуг: 220993, Республика Беларусь
УНП: 192123248
Регистрационный орган: Минский горисполком
Дата регистрации компании: 18.09.2013
Ссылка на свидетельство/лицензию
Режим работы:
| День | Время работы |
|---|---|
| Понедельник | 09:00-17:00 |
| Вторник | 09:00-17:00 |
| Среда | 09:00-17:00 |
| Четверг | 09:00-17:00 |
| Пятница | 09:00-17:00 |
| Суббота | Выходной |
| Воскресенье | Выходной |

Mechanical features


